В м. Херсоні проходив Чемпіонат України з шашок

З 15 по 22 лютого в м. Херсоні проходив Чемпіонат України з шашок-100 серед юніорів та юнаків у двох вікових групах (до 13 років, до 19 років).
Спортсмени з 10-ти регіонів України виборювали право брати участь у чемпіонатах Європи (Естонія) та світу (Польща).
В двох видах програми (класична та швидка гра) майстер спорту України Слава Орест впевнено зайняв перше місце та виборов право представляти Україну на міжнародних змаганнях.

Переконливу перемогу у найважливішому виді програми – змаганні з класичної гри, здобув Костянтин Дутчак, учень Івано-Франківського ліцею № 23 імені Романа Гурика. Він став чемпіоном серед юнаків у віковій групі до 13 років. У результаті запеклої боротьби в змаганнях з швидкої та блискавичної гри Костянтин двічі піднявся на другу сходинку п’єдесталу і додав ще й дві срібні медалі до своєї скарбнички.