Прикарпатська зима-2017 пам’яті Михайла Дебенка

Прикарпатська зима-2017 пам’яті Михайла Дебенка

25-26 лютого 2017 року в Івано-Франківсьому коледжі фізичного виховання відбулися 49 міжнародні юнацькі змагання «Прикарпатська зима-2017 пам’яті Михайла Дебенка».
Цього разу учасниками були близько трьох сотень юних спортсменів, з 22 команд, що прибули на ці змагання з різних куточків нашої держави.
На урочистому відкритті змагань з вітальними словами виступили: заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, міський голова Івано-Франківська – Руслан Марцінків, начальник управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації – Орест Оклієвич, директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради – Віталій Матешко, директор Івано-Франківського коледжу фізичного виховання – Любомир Пасічняк, в.о.директора Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, голова відділення національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін, а також ветерани спорту та Олімпійці.
Відрадно що з року в рік рівень спортивних результатів на цих змагання зростає. Ось і цьогоріч уже в перший день Тарасом Шинкарем з м.Калуш було встановлено рекорд змагань на дистанції 400м – 52.48с, за який, до речі, організатори встановили спеціальний приз (попередній рекорд належав Станіславу Сенику – 53.18с встановлений у 2013 році).
Вихованці школи також потрапили на призові місця, зокрема у спортивній ходьбі на 3000м серед дівчат ІІ місце виборола Соловій Анастасія показавши результат 15.02.40с (тренер Матешко В.В.). У штовханні ядра серед юнаків ІІ місце посів Гладкий Василь з результатом 12.97м (тренер Гарасим І.М.), та третю сходинку у бігові на 3000м серед юнаків посів вихованець Дзундзи Ю.М. з результатом 10.53.68с Чічієв Селім.

Також спеціальний приз отримали спринтери, переможці в бігу на 50м серед юнаків і дівчат – адже у свій час Михайло Богданович Дебенко був відомим легкоатлетом-спринтером.
Загалом сорок дев’яті міжнародні юнацькі легкоатлетичні змагання «Прикарпатська зима – 2017 пам’яті Михайла Дебенка» пройшли на високому організаційному та спортивному рівні, що, забігаючи на перед, дає надію на велику кількість високих результатів на ювілейних п’ятдесятих змаганнях, які відбудуться наступного року.