ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські Ігри 2020 року

ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські Ігри 2020 року

З 9 по 22 січня 2020 року відбудуться ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські Ігри 2020 року у м. Лозанні (Швейцарська Конфедерація).

Змагання, в яких братимуть участь українські атлети, проходитимуть у наступних видах спорту: біатлоні, гірських лижах, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, хокеї, фрістайлі, шорт-треку. Вперше Україна візьме участь в лижному фрістайлі та у змаганнях серед дівчат зі скелетону та стрибків на лижах з трампліну.

Для більшості з них ці змагання стануть першим серйозним міжнародним спортивним іспитом і неоціненним досвідом водночас.

Отже, з цієї нагоди 8 січня 2020 року на стадіоні Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, відбулася церемонія підняття олімпійського прапора в якій взяли участь голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, триразова учасниця Зимових Олімпійських Ігор, майстер спорту міжнародного класу з фрістайлу – Надія Діденко, учасники Олімпійських Ігор, майстри спорту міжнародного класу з боксу – Сервін Сулейманов та Віктор Поляков, тренери-викладачі спортивної школи з різних видів спорту та юні спортсмени.