Всеукраїнська онлайн-естафета Олімпійського дня завітала до Івано-Франківської області!

Всеукраїнська онлайн-естафета Олімпійського дня завітала до Івано-Франківської області!

Щодня з одного куточка країни до іншого, за допомогою сучасних засобів зв’язку, олімпійські осередки передають естафету вшанування відродження Олімпійського руху, розповідаючи про спортивні здобутки й збираючи воєдино з окремих букв символічний надпис «OLYMPIC DAY IN UKRAINE 2020-06-23» та утверджуючи головні ідеї олімпізму.

«Щирі слова вдячності за активну роботу, прекрасні ініціативи та поширення олімпійських цінностей Олімпійським родинам Прикарпаття та Закарпаття на чолі з Мирославом Карабіним та Іваном Риляком», – привітав учасників чергового етапу естафети президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Івано-Франківщина пишається визначними досягненнями олімпійських медалістів – Романа Гонтюка, Христини Стуй, Андрія Федчука та інших видатних атлетів. Тут активно дбають про збереження олімпійської спадщини та активно долучаються до різноманітних проєктів, зокрема в рамках акції «Олімпійська спадщина» було висаджено понад 4 тисячі хвойних дерев.

Свої відеовітання Олімпійській родині з нагоди Олімпійського дня передали президент Олімпійської Академії України Марія Булатова, представники влади у регіонах – заступник голови Івано-Франківської ОДА Роман Маланій, заступник міського голови Івано-Франківська Олександр Левицький та ректор Прикарпатського Національного Університету Ім.В.Стефаника Ігор Цепенда.

Також отримали вітання від закордонного українства – побажання успіхів у підкоренні олімпійських вершин передав відомий діяч громадського та спортивного життя української діаспори в Америці, президент Української Спортової Централі Америки і Канади (УСЦАК) Мирон Биц.

#olympicday2020ua #olympicday