Візит міністра молоді та спорту України, президента НОК України Гутцайта Вадима Марковича в ІФ ОДЮСШ

Візит міністра молоді та спорту України, президента НОК України Гутцайта Вадима Марковича в ІФ ОДЮСШ

Обласну дитячо-юнацьку спортивну школу відвідав міністр молоді та спорту України, президент НОК України Гутцайт Вадим Маркович.

16 лютого у рамках свого візиту на Прикарпаття Вадим Гутцайт разом із заступником голови облдержадміністрації Віталієм Ільчишиним, народним депутатом України, президентом Федерації боксу Івано-Франківської області, першим віце президентом Федерації боксу України Романом Муликом, головою комісії “Осередки НОК України” Володимиром Ковальовим, директором департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктором Кімаковичем та начальником управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Орестом Оклієвичем відвідали обласну дитячо-юнацьку спортивну школу, почесні гості поспілкувалися із тренерами та викладачами закладу, вручили почесні відзнаки та цінні подарунки Національного олімпійського комітету України працівникам та тренерам, кращим спортсменам школи, переможцям всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань. Зокрема, Агнесі Нагрудній, яка на чемпіонаті України виконала норматив майстра спорту з важкої атлетики, було вручено посвідчення майстра спорту та значок, Ігору Якимчуку майстру спорту України з важкої атлетики, Едуарду Трофименку майстру спорту України з боксу та Дарії-Ользі Гутаріній майстру спорту України з боксу.

Гостей було ознайомлено з притулком, який за ініціативи відділення НОК України в Івано-Франківській області створено на базі гуртожитку обласної дитячо-юнацької спортивної школи, та який протягом усього часу існування став прихистком для близько трьохсот тимчасово переміщених осіб.

У ході візиту відбулась зустріч зі спортсменами та тренерами які проживають в гуртожитку та працюють тренерами-викладачами зі своїх видів спорту, а саме Антон Коссе та його вихованка Дарія-Ольга Гутаріна з міста Маріуполя, Вадим Андріянов з м.Херсона, Ігор Дерновий з м.Оріхово (Запорізька область).

Також на зустрічі були присутні чимало олімпійців, а саме: учасник олімпійських ігор 2000 р у м.Сіднеї – Сервін Сулейманов, срібна призерка Олімпійських Ігор 2000р у м.Сідней зі стрільби з лукаи- Катерина Дубровіна–Сердюк з м.Харків та учасниця ХХХІ літніх олімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) – Галина Турчин.

Високоповажні гості підтримали вектор керівництва обласної дитячо-юнацької спортивної школи, який спрямований на вдосконалення та розвиток матеріально-технічної бази, що сприятиме залученню дітей та юнацтва до занять різними видами спорту, що профілюються у цьому закладі.

На завершення заходу Вадим Маркович зробив символічний подарунок школі, а саме прапор НОК України з власним підписом та побажанням разом до перемоги!