У Івано-Франківську відбувся «Олімпійський день»

У Івано-Франківську відбувся «Олімпійський день»

Сьогодні у місті Івано-Франківську відбувся  «Олімпійський день», проведення якого стало вже традиційним на теренах нашого краю.

Цьогоріч учасниками заходу стали понад 600 учасників різних вікових груп, серед яких дошкільнята, школярі різного віку, студенти, аматори, ветерани а також люди з обмеженими фізичними можливостями.

А привітати чималу кількість любителів активного способу життя та, без сумніву, майбутніх олімпійців завітали гості, серед яких:

  • Міський голова міста Івано-Франківська – Руслан Марцінків;
  • Голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін;
  • заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор Дарія Згоба;  
  • майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник літніх ХХVIII Олімпійських ігор, чемпіон світу з боксу  2017 року за версією світової боксерської асоціації Віктор Поляков;
  • майстер спорту України міжнародного класу з боксу,  учасник  літніх ХХVII Олімпійських ігор Сервін Сулейманов;
  • майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,  учасниця ХХVIII та ХХІХ літніх Олімпійських ігор Ірина Шепетюк;
  • майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,  учасниця ХХVIІ, ХХVIII, ХХІХ літніх олімпійських ігор Тетяна Ляхович;
  • майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця зимових ХХ Олімпійських ігор в Турині та ХХІ зимових Олімпійських ігор в Ванкувері Надія Діденко;
  • майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVIII літніх Олімпійських ігор Неля Непорадна.

Особливими гостями на нашому святі стали також футболісти футбольного клубу «Брага» з Португалії, які були присутні на Олімпійському дні у повному складі та приймали участь у забігах, фото та автограф сесіях.

Під час відкриття до гостей свята звернувся міський голова – Руслан Марцінків, який привітав учасників «Олімпійського дня» та відзначив що його проведення це гарна традиція, яка пропагує фізичну культуру та спорт, що на сьогоднішній день є здорово, модно та дуже потрібно.

У своєму вітальному слові голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін передав вітання від президента НОК України, Героя України, олімпійського чемпіона – Сергія Бубки та побажав всім учасникам досягати успіхів в житті та у спорті зокрема.

Тричі учасниця Олімпійських ігор Тетяна Ляхович долучилися до вітальних слів від імені всієї олімпійської родини Прикарпаття та висловила надію на те, що у недалекому майбутньому хтось з сьогоднішніх учасників обов’язково представлятиме наш край на Олімпійських іграх та ін. престижних міжнародних стартах.

Після урочистого відкриття відбулася загальна розминка під керівництвом інструктора мережі спортивного клубу «Альянс» – Ельміри Абасової.

Далі була фотосесія та спільний забіг всіх учасників заходу.

На завершення Олімпійського дня його учасники прийняли участь у забігах з олімпійцями на різних дистанція, у відповідності до вікових груп.

На згадку про «Олімпійський день 2019» організатори вручили кожному учаснику футболки з відповідним логотипом та пам’ятні призи з олімпійською символікою.

Відрадно зазначити, що цей захід проведено за підтримки міського голови міста Івано-Франківська – Руслана Марцінківа,  департаментів освіти та науки, молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради. А також до партнерства долучилися департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Івано-Франківська обласна дитячо-юнацька спортивна школа, Івано-Франківський базовий медичний коледж та спортивний клуб «Альянс».