«Справжній» бадмінтон

«Справжній» бадмінтон

В Івано-Франківську з 15 по 17 червня 2022 року стартувала відкрита першість Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодших. Відбувалися змагання на базі двох навчальних закладів обласного центру ліцею № 21 імені Євгена Коновальця та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Метою заходу є пропаганда здорового способу життя, популяризація бадмінтону на Прикарпатті та підвищення рівня спортивної майстерності учасників змагань.

Організаторами змагань виступали обласна дитячо-юнацька спортивна школа спільно з федерацією бадмінтону Івано-Франківської області, федерацією бадмінтону м. Івано-Франківська та відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

Розпочався захід з відкриття, під час якого до всіх спортсменів з вітальними словами звернулися:

  • директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації – Віктор КІМАКОВИЧ;
  • голова відділення НОК України в Івано-Франківській області, в.о. директора ОДЮСШ Мирослав КАРАБІН;
  • заступник президента федерації бадмінтону України в Івано-Франківській області – Богдан ЛІСОВСЬКИЙ;
  • директор ліцею № 21 Івано-Франківської міської ради – Олександра ЛЕСЮК;
  • майстер спорту України Міжнародного класу з боксу, учасник літніх Олімпійських ігор м. Афіни– Віктор ПОЛЯКОВ;
  • президент федерації бадмінтону м. Івано-Франківська, головний суддя змагань – Дмитро КОРОТКИХ.

У змаганнях взяли участь понад 25 учасників Івано-франківської області, а також діти з тимчасово переміщених сімей. Проводилися змагання  за олімпійською системою.

Впродовж двох днів юнаки та дівчата виборювали право зустрітися у фінальних змаганнях. Не дивлячись на те, що на кортах зустрілися не професійні спортсмени, а звичайні учні загальноосвітніх шкіл, змагання були цікавими та динамічними, школярі гідно відстоювали право бути кращими, на кортах панував командний дух, азарт і жага до перемог. Це був “справжній” бадмінтон!

Участь  у таких змаганнях дозволяє юним спортсменам перевірити на практиці та водночас підвищити рівень своєї спортивної майстерності у спарингах з однолітками та отримати масу позитивних емоцій, яких в сьогоденні однозначно не вистачає.

Після напружених ігор переможці та призери змагань отримали грамоти, медалі, кубки, а пам’ятні подарунки із символікою Національного олімпійського комітету України отримали всі без виключення учасники першості.

Завершилися змагання спільним фото на згадку.

Тренери-викладачі ОДЮСШ: Андрій Кохман,  Павло Скульський.