Навчально-тренувальний збір міні-кадетів з настільного тенісу

Навчально-тренувальний збір міні-кадетів з настільного тенісу

З 8 по 15 січня в м.Чернігів пройшов навчально-тренувальний збір міні-кадетів (спортсмени2009 року народження та молодші) під керівництвом тренера міні-кадетської збірної України – Олександра Бєльського. У НТЗ взяли участь найсильніші міні-кадети України, які проявили себе з найкращої сторони як перспективні спортсмени.ОДЮСШ має двох таких спорцменів,це Бідочко Владислав та Третяк Матвій.

В рамках збору пройшов відбірковий турнір (https://uttf.com.ua/tournament/70i4pr/results), за результатами якого були відібрані міні-кадети (хлопці) для участі в “спарених” міжнародних турнірах серії WTT Youth Contender у м.Спа (Бельгія) та м.Мец (Франція) з 14 по 20 лютого. Також дівчата-учасниці були відібрані на зборах тренера міні-кадеток – Олександра Мініна у Сєвєродонецьку.

Зі списком учасників на міжнародних турнірах завжди можна ознайомитись на сайті ITTF в анонсах про турнір (https://www.ittf.com/2022-event-calendar/)💪

☝️Ці турніри організовані таким чином, що у спортсменів є можливість взяти участь одразу в двох таких крупних турнірах з одним перельотом. Через ковідні обмеження розділено участь хлопців та дівчат по містах, тобто три дні починають грати дівчата у Франції, а хлопці – у Бельгії, потім один на переїзд (від самих організаторів) і дівчата грають в Бельгії та хлопці у Франції. Є можливість в кожного учасника зіграти у двох вікових категоріях на кожному турнірі.

Дякуємо за фінансову допомогу у можливості відвідати дані НТЗ,Федерації настільного тенісу України та її президенту – Олександру Зацу.

Тренер: Верб’яний Василь Олексійович

✅Подати заяву до вступу в школу ви можете на нашому сайті (Тренування БЕЗКОШТОВНІ) ⤵️

Сайт- http://www.sportschool.if.ua/sign-in-school/
Фейсбук- https://www.facebook.com/sportschoolifua
Інстаграм – www.instagram.com/odussh.if.ua

#Спорт #СпортивнийФранківськ #теніснастільний