Легка та важка атлетика

У легкоатлетів, традиційно, найчисленніша делегація, але за наших “підданих королеви спорту” трохи тривожно. На останньому перед Олімпіадою Чемпіонаті Європи вони фактично провалилися, завоювавши лише одну медаль. Це найгірший результат за всю історію виступу українців на першостях Старого Світу.

У чоловіків головні ставки на спринтера Сергія Смеліка та стрибуна у висоту Богдана Бондаренка. Смелік на міжнародних змаганнях в Туреччині показав третій результат в історії серед українців у бігу на 100 метрів – 10,10 секунди і був визнаний кращим легкоатлетом України в червні.

Бондаренко на Олімпійських іграх в Лондоні був сьомим, але в його скарбничці є медалі всіх проб Чемпіонатів світу та Європи. У липні цього року він завоював срібло етапу комерційної серії “Діамантова ліга” у Монако та очолив загальний залік турніру.