III Міжнародний Турнір з вільної боротьби присв’ячений Григорієві Семанишину

III Міжнародний Турнір з вільної боротьби присв’ячений Григорієві Семанишину

22- 23 грудня 2018 у залі Прикарпатського Національного Університету відбувся III Міжнародний Турнір з вільної боротьби присв’ячений випускникові школи, відомому захисникові України, бійцеві й начальнику штабу Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» Григорієві Семанишину.

Турнір організований Івано-Франківська ОДЮСШ і федерацією вільної боротьби Івано-Франківської області. Турнір пройшов під патронатом міського голови Марцінківа Руслана Романовича, за підтримки 4 резервної сотні Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» та обласної спілки учасників бойових дій, добровольців, волонтерів та інвалідів «Легіон Галичина».

Григорій Семанишин був випускником Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
Саме в ОДЮСШ Григорій провів найкращі свої роки дитинства та юності, тут він формувався як особистість і спортсмен.
На турнірі були присутні тренери Григорія. Відомі тренери з вільної боротьби Гаргат Ярослав Васильович ,Федорів Василь Ярославович, Станкевич Іван Михайлович які загартовували його дух та тіло, під їхнім керівництвом Григорій отримав спортивні досягнення та здобув титул кандидата в майстри спорту з вільної боротьби.

“Це гарно, що пам’ять про Героїв живе саме в таких благородних справах! Бо серед цих дітей – майбутнє України! І місто завжди підтримуватиме такі спортивні події.” – Руслан Марцінків

В цьогорічному турнірі взяли 180 молодих борців зі спортивних шкіл 4 –х областей України: Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської.
Особливою родзинкою цьогорічного турніру стало те, що до нас завітали молоді борці зі своїми тренерами з Польщі.

Зокрема на цьогорічному турнірі були:

Денис Рудницький – начальник відділу спорту в Департаменті молодіжної політики та спорту;

Мирослав Карабін – голова Відділення НОК України в Івано-Франківській області

представник Державної служби в справах ветеранів війни та учасників антитерористичної оперції в Івано-Франківській області Володимир Веркалець;

Наталія Чаплинська -співкоординатор Івано-Франківського обласного Центру психологічної допомоги учасникам АТО,

Чомко Степан та Турусова Олена , що представляли ГО ” Івано-Франківську обласну спілку членів сімей загиблих, померлих та безвісті зниклих в зоні АТО”.

Головний суддя змагань – борець, який разом з Григорієм та його братом був вихованцем ОДЮСШ, а зараз старший тренер з вільної боротьби Крупа Іван Дмитрович. Саме завдяки його багаторічній плідній праці, юні спортсмени стають призерами та переможцями різного рівня змагань, турнірів та чемпіонатів з вільної боротьби.

Турнір проходив у дружній атмосфері, боротьба була безкомпромісною. Всі учасники проявили високий рівень підготовки.
Переможці отримали медалі, дипломи, та пам’ятні призи. Висока честь для юних спортсменів здобути призові місця у турнірі присвяченому Григорію Семанишину.