ХХІ міжнародні змагання на Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»

ХХІ міжнародні змагання на Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»

14-15 жовтня 2017 року в м.Івано-Франківську відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби на 50км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР, Міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Кубок Вечірній Івано-Франківськ». В цих змаганнях від нашої школи прийняли участь 6 учасників та один тренер.
Наші спортсмени змагалися на дистанціях: 3, 10, 50 км.
На дистанції 50 км перемогу здобула тренер-викладач Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Юдкіна Христина (Kristina Yudkina), яка подолала цю дистанцію за 4 год.32 хв. Відрадно, що Христина стала першою офіційною чемпіонкою України на цій дистанції показавши пристойний результат, а її вихованка Вікторія Пчелінцева стала переможницею на цій же дистанції в категорії «молодь» показавши час 5 год.37 хв. Як результат вдалого виступу наших спортсменок в Чемпіонаті України зі спортивної ходьба на 50 км Івано-Франківська область посіла почесне перше місце!
Наші юні скороходи також не залишились без медалей. Зокрема на дистанції 3 км серед дівчаток до 14 років бронзовою призеркою стала Соловій Анастасія показавши час 16 хв.14с. Настя тренується у Віталія Матешка (Vitalii Mateshko).
В загальнокомандному заліку серед ДЮСШ Івано-Франківська обласна дитячо-юнацька спортивна школа посіла сьоме місце.
Бажаємо подальших успіхів нашим спортсменам!!