24 квітня 2020 року відбувся онлайн-семінар на тему «Основи підготовки спортсменів в ситуації, що склалася», «Фізична підготовка та розвиток силових якостей».

24 квітня 2020 року відбувся онлайн-семінар на тему «Основи підготовки спортсменів в ситуації, що склалася», «Фізична підготовка та розвиток силових якостей».

На початку онлайн-семінару з вітальними промовами до присутніх звернулись:

  • Міністр молоді та спорту, Олімпійський Чемпіон – Вадим Гутцайт;
  • Президент Національного олімпійського комітету України, Герой України, Олімпійський Чемпіон – Сергій Бубка;
    Далі увага учасників семінару була сконцентрована на доповіді доктора педагогічних наук, професора, академіка Української академії наук – Володимира Платонова, який детально зупинився на певних аспектах розвитку фізичних якостей у процесі підготовки спортсменів різних видів спорту.

В онлайн-семінарі прийняли участь біля тисячі тренерів, керівників спортивних організацій та відділень національних олімпійський комітетів України. Від нашої області в онлайн семінарі прийняли участь голова відділення Мирослав Карабін та тренери-викладачі Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, які в період карантину багато уваги приділяють самоосвіті та вдосконаленню своїх знань в області планування та методики проведення навчально-тренувальних занять в системі багаторічної підготовки спортсменів.
На завершення семінару всі учасники мали можливість поставити запитання Володимиру Платонову та почути відповідь професіонала.
Прекрасна ініціатива від Національного олімпійського комітету України, який організовує такі тематичні онлайн-семінари. Надіємось на нові зустрічі.