18-й традиційний турнір з легкої атлетики присвячений пам’яті заслуженого працівника фізичної культури Бориса Яськевича.

18-й традиційний турнір з легкої атлетики присвячений пам’яті заслуженого працівника фізичної культури Бориса Яськевича.

14-15 травня 2021 року на базі спортивного комплексу ім.Гемби Івано-Франківський національний технічний університет нафти… та на метальних секторах стадіону “Юність” Івано-Франківська ОДЮСШ відбувся захід під патронатом Національного Олімпійського Комітету України 18-й традиційний турнір з легкої атлетики присвячений пам’яті заслуженого працівника фізичної культури Бориса Яськевича.

Участь у змаганнях прийняли близько 200 юних спортсменів 2006-2008 років народження та молодші.

На урочистому відкритті спортсменів та гостей привітали:

Віктор Кімакович – директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА;
Сергій Куровець – Проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ;
Мирослав Карабін – голова Відділення НОК України в Івано-Франківській області;
Галина Облещук – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (штовхання ядра), учасниця багатьох чемпіонатів Європи та світу, учасниця ХХХІ літніх олімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія).
Неля Непорадна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка Всесвітніх юнацьких ігор 2002 року з бігу на дистанції 1500 м, чемпіонка юніорського чемпіонату Європи 2003 року, учасниця ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція).

Одразу після відкриття змагань відбулася не пересічна подія старти на дистанції 50м. для дітей віком до 6 років, та дітей віком 7-10 років які після фінішу отримували подарунки від Відділення НОК України в Івано-Франківській області та мецената Ярослава Сухоребського ТОВ “Прикарпатський Торговий Дім”. Ці забіги викликали не абиякий ажіотаж та завершились спільною фотосесією олімпійців та юних спортсменів.

За підсумками змагань учасники змагань розіграли 144 медалі у 12 дисциплінах легкої атлетики. Кожен з переможців отримав пам’ятний подарунок від Відділення НОК України в Івано-Франківській області