Ювілейний турнір пам’яті майстра спорту з боксу Петра Мицика

Ювілейний турнір пам’яті майстра спорту з боксу Петра Мицика

11 травня у Манежі Коледжу Фізичного Виховання пройшов ювілейний турнір пам’яті майстра спорту з боксу Петра Мицика. Цьогоріч 15-тий турнір проходив у форматі матчевої зустрічі між збірними України та Німеччини.

“У рамках турніру було сформовано 11 пар. Спортсмени з української та німецької сторони представляють різні міста. Змагалися боксери різних вагових категорій від 37 кілограмів і до 91.” -розповів Сервін Сулейманов,учасник Олімпійських ігор, президент Івано-Франківської федерації боксу.

Україну представляли боксери з Івано-Франківська, Долини, Тисмениці, Ужгорода, Микулинців, Львова та Дніпра.

«До нас приїхала команда з Німеччини. Німці завжди були сильною боксерською державою і нам приємно, що наші спортсмени матимуть сьогодні можливість провести поєдинки з хорошими суперниками. Адже, щоб показувати результат у боксі потрібно змагатися. Це любительський, непрофесійний бокс, але будуть медалі, кубки, прикарпатські сувеніри. Думаю, що всі ми разом будемо вболівати за те, щоб і команда з України і з Німеччини представляли свої країни на змаганнях найвищого рівня, тобто Олімпійських іграх. Хай переможе сильніший», – відзначив на початку боїв головний суддя турніру Мирослав Карабін.

«Мета турніру налагоджувати дружні відносини між Україною та Німеччиною. У нас у команді є спортсмени, які боксують за збірну Німеччини, для них є хороший досвід. Адже, українці сильні боксери. Ми чекаємо на хороший бокс»», – відзначив Віталій Уріх, тренер команди з Німеччини.

«Я родом із Бразилії, але з 1999 року проживаю в Німеччині. Готувався до турніру добре, відчуваю себе прекрасно. Проводив силові тренування й інші програмки. Із суперниками вже зустрічався один раз. У поєдинку програв, тому сьогодні сподіваюся на реванш. Суперник дуже гідний», – розповів Фредді Кнорп, боксер з Німеччини.

Українські боксери теж сумлінно готувалися до поєдинків.

 «Ми тренуємося кожного дня. Підготовка до цих змагань тривала півтора місяця. Настрій чудовий, бойовий», – відзначив Віктор Поляков, майстер спорту міжнародного класу, тренер дитячо-юнацької спортивної школи, тренер збірної України.

Поєдинки проходили по 3 раунди, за різним часом (в залежності від вагової категорії) від однієї хвилини до трьох:

– перший поєдинок пройшов за формулою 3 раунди по 1 хвилині. Перемогу здобула Німеччина з рахунком 2:1.

– другий проходив за формулою 3 раунди по 1.5 хвилини. Перемогла Україна.

– третій поєдинок – 3 раунди по 2 хвилини. Виграла Німеччина.

– четвертий поєдинок – 3 раунди по 1,5 хвилини. Теж перемогла Німеччина.

– п’ятий поєдинок – формула 3 раунди по 3 хвилини. Перемогу здобула Німеччина.

– шостий поєдинок – 3 раунди по 3 хвилини. Перемогу здобула Україна.

– сьомий подинок – формула раунди 3 по 3 хвилини. Теж перемогла Україна.

– восьмий поєдинок – формула 3 раунди по 3 хвилини. Бойова нічия.

– дев’ятий поєдинок – формула 3 раунди по 3 хвилини. Перемогу здобула Німеччина.

– десятий поєдинок – формула 3 раунди по 3 хвилини. Перемогла Україна.

– одинадцятий поєдинок теж проходив за формулою 3 раунди по 3 хвилини. Перемогу здобула Україна.

У підсумку – бойова нічия 22 на 22. Кубок переможця змагань з поваги до запрошених гостей вручили німецькій збірній. Українські спортсмени теж не залишилися без призів – їм також презентували кубок, медалі та нагороди.

Організатори додають, що й надалі проводитимуть такі змагання.

«На цьому ми зупинятися не будемо, будемо проводити багато таких турнірів зі всіма, хто любить і підтримує бокс», – підсумував Мирослав Карабін, головний суддя змагань, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії, голова відділення НОК в Івано-Франківській області.