Всеукраїнська семінар-нарада НОКу

Всеукраїнська семінар-нарада НОКу

13-14 грудня в м.Києві за участю керівників усіх регіональних осередків Національного олімпійського комітету України та під головуванням президента НОК Сергія Бубки відбувся традиційний Всеукраїнський семінар-нарада.

Представники олімпійських осередків прозвітували про свою діяльність у 2017-му році, поділилися досвідом, ідеями та пропозиціями щодо підвищення ефективності роботи у наступному олімпійському 2018-му році.

Активну участь у семінарі нараді прийняли і представники відділення НОК України в Івано-Франківській області, серед них голова відділення – Мирослав Карабін, виконавчий директор – Володимир Антонець та волонтер відділення Тетяна Влашин.

У процесі семінару-наради Мирослав Карабін привітав президента національного олімпійського комітету України, героя України, олімпійського Чемпіона – Сергія Бубку з днем народження та вручив пам’ятний подарунок від усією олімпійської родини Прикарпаття.

Для покращення ефективності роботи відділень Сергій Бубка вручив сучасні ноут-буки всім обласним відділенням НОК України.

Учасники семінару заслухали також інформацію про міжнародну й маркетингову діяльність НОК, стан та перспективи співпраці з українською діаспорою, концепцію олімпійської освіти та отримали цінні рекомендації щодо тайм менеджменту.

Присутні обговорили проекти НОК – «OlympicLab», «Do like Olympians», «Олімпійські цінності», «Олімпійське лелеченя» та обмінялися думками щодо їх можливого удосконалення.

В рамках семінару відбулось нагородження діячів олімпійського руху та лауреатів творчих конкурсів НОК.

Нагадаємо, що Всеукраїнський семінар-нарада є традиційним заходом НОК України, який проводиться з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з регіональними відділеннями, а також підвищення ефективності реалізації регіональних програм

У підсумку Сергій Назарович привітав усіх присутніх з наступаючим новорічними святами та побажав у Новому 2018році досягнути ще кращих результатів у трудовій діяльності на олімпійській ниві!