Візит президена федерації бадмінтону України

Візит президена федерації бадмінтону  України

Президент федерації бадмінтону України – Олексій ДНІПРОВ відвідав Івано-Франківську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу, де ознайомився зі спортивною інфраструктурою, поспілкуватися з тренерсько-викладацьким складом та подарував інвентар для гри у бадмінтон, адже у школі віднедавна відкрито відділення з цього олімпійського виду спорту.


Разом з ним до обласної спортивної школи завітали – заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації – Віталій ФЕДОРІВ, президент Спортивного комітету України – Ілля ШЕВЛЯК, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – проф. Ігор ЦЕПЕНДА та генеральний секретар федерації бадмінтону України – Артем СТАСЮК.
Високоповажні гості підтримали вектор керівництва обласної дитячо-юнацької спортивної школи, який спрямований на вдосконалення та розвиток матеріально-технічної бази, що сприятиме залученню дітей та юнацтва до занять різними видами спорту, що профілюються у цьому закладі.


Крім спортивної школи, гості відкрили майданчик для гри у бадмінтон на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, відвідали обласну бібліотеку для юнацтва і подарували книги на олімпійську тематику, де діє олімпійський куточок. А наприкінці свого візиту гості ознайомилися зі спортивною базою ІФНТУНГ.