ВІДБУВСЯ НОВОРІЧНИЙ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ У ПРИМІЩЕННІ

30 грудня у манежі коледжу фізичного виховання відбувся Новорічний відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з легкої атлетики у приміщенні.

У змаганнях взяли участь понад 200 юних легкоатлетів з Івано-Франківщини, Львова та Тернополя. Вихованці Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи змагалися у трьох вікових групах, всіх видах програми та продемонстрували гарні результати:

Наталія Бойко в бігу на 60 м з бар’єрами зайняла І сходинку п’єдесталу. (Тренер Влашин Тетяна Олександрівна)

Анастасія Москаленко стала переможницею в бігу на 150м та піднялася на третю сходинку п’єдесталу в бігу на 400 м. (Тренери Дзундза Юрій Матвійович, Дзундза Валентина Михайлівна)

Анна Генсіцька виборола бронзу на дистанції 150 м. (Тренери Дзундза Юрій Матвійович, Дзундза Валентина Михайлівна)

Тарас Івасів на дистанції 150 м серед юнаків 2009 р.н. та мол. виборов ІІІ місце. (Тренер Влашин Тетяна Олександрівна)

Максим Панас став переможцем у стрибках у висоту серед юнаків. (Тренер Влашин Тетяна Олександрівна)