Турнір пам’яті майстра спорту України міжнародного класу з футболу Андрія Хомина

Турнір пам’яті майстра спорту України міжнародного класу з футболу Андрія Хомина

Турнір з футболу памяті Андрія Хомина

Впродовж останніх вихідних 25-26 вересня на  стадіоні “Юність” Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся турнір з футболу серед дітей 2009-2010 памяті майстра спорту України міжнародного класу Андрія Хомина.

Участь у турнірі прийняли вісім команд з Івано-Франківська та області, а це дві команди від господарів Івано-Франківської ОДЮСШ, а також команди з  Коломиї, Галича, Лисця, Отинії.

Організатором цього турніру вже багато років є Івано-Франківська обласна дитячо-юнацька спортивна школа, а цьогоріч турнір пройшов і за підтримки відділення НОК України в Івано-Франківській області, голова якого Мирослав Карабін в ході відкриття побажав юним футболістам досягти високих спортивних результатів і приймати участь у матчах найвищого рівня.

За підсумками дводенних баталій перемогу у турнірі здобули вихованці Лисецької  школи футболу під керівництвом Мирослава Дрекала, срібними призерами стали представники Коломиї, а бронзові медалі отримали юні футболісти Івано-Франківської ОДЮСШ.

Всі учасники турніру були нагороджені пам’ятними призами та грамотами від відділення НОК України в Івано-Франківській області, а переможці були нагороджені ще й кубками та медалями.

Вихованці нашої школи, здобули наступні місця:
ІФ ОДЮСШ (2009 рік) – 3 місце.
ІФ ОДЮСШ (2010 рік) – 4 місце.

Тренери:Косач Андрій ПетровичБойко Анатолій Іванович

✅Подати заяву до вступу в школу ви можете на нашому сайті (Тренування БЕЗКОШТОВНІ) ⤵️

Сайт- http://www.sportschool.if.ua/sign-in-school/
Фейсбук-https://www.facebook.com/sportschoolifua
Інстаграм – www.instagram.com/odussh.if.ua

#Спорт #СпортивнийФранківськ