Турнір пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Бориса Яськевича

Турнір пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Бориса Яськевича

Впродовж 17-18 травня 2019 року на легкоатлетичних доріжках Івано-Франківського стадіону «Юність» відбулися змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у вікових категоріях 2004-2005р.н та 2006 р.н і молодші.
Цей турнір, присвячений пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Бориса Яськевича, вже сімнадцятий раз відбувається на теренах нашого міста та набув популярності у легкоатлетичних колах. Змагання організовані Івано-Франківською обласною дитячо-юнацькою спортивною школою за підтримки департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, відділення національного Олімпійського комітету в Івано-Франківській області та Івано-Франківської обласної федерації легкої атлетики.
Цього року до Івано-Франківська завітало понад 300 учасників з різних куточків України та нашої області. Юні легкоатлети позмагалися у стрибках у висоту та довжину, штовханні ядра, метанні спису та диску, а у біговій програмі помірялися силами на дистанціях 100м, 200м, 400, 800м, 1500м, 3000м та спортивній ходьбі на 3000м. Серед учасників доволі велике представництво було від нашої школи. Наші юні легкоатлети позмагалися у більшості видів, а результати кращих виступів згодом додамо.