Спортивні звитяги вихованців ОДЮСШ

Спортивні звитяги вихованців ОДЮСШ

Впродовж жовтня 2020 року вихованці Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи своїми спортивними здобутками прославили наш край на світових та національних аренах.

Зокрема, срібними призерами чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків стали учениця ліцею № 21 Сніжана Генсіцька та студент І курсу Тернопільського коледжу фінансів Володимир Мироняк.

Перше місце посіла команда ОДЮСШ у м.Львів на Відкритій першості Львова серед дівчат 2007-2010 року народження.
Кращий гравець – Костів Анжеліка.

Титул чемпіона України з настільного тенісу серед кадетів здобув учень ліцею № 18 Владислав Бідочко. Бронзову нагороду на чемпіонаті України з боксу серед юніорів здобув студент І курсу факультету фізичного виховання Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Ельдар Муртазаєв.

Найбільш вагомим результатом для нашої школи стала бронзова медаль учня фізико-технічного ліцею Івана Олексюка чемпіонату світу з шашок серед юнаків яку він завоював в м. Кушадаси (Туреччина).

За підготовку вищезазначених спортсменів адміністрація обласної дитячо-юнацької спортивної школи висловлює щиру вдячність тренерам-викладачам Дзундзі Ю.М., Маланюку Я.Д., Верб’яному В.О., Сулейманову С.К. та Балтажи К.Г. та зичить нових перемог.

✅Подати заяву до вступу в школу ви можете на нашому сайті (Тренування БЕЗКОШТОВНІ) ⤵️

Сайт- http://www.sportschool.if.ua/sign-in-school/
Інстаграм – www.instagram.com/odussh.if.ua

Мирослав Карабін Івано-Франківська ОДЮСШ Сервин Сулейманов

#Спорт#СпортивнийФранківськ