Прикарпатська зима – 2019 пам’яті Михайла Дебенка

Прикарпатська зима – 2019 пам’яті Михайла Дебенка

В період з 28 лютого по 1 березня 2019 року в легкоатлетичному манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України пройшли міжнародні юнацькі змагання з легкої атлетики «Прикарпатська зима – 2019 пам’яті Михайла Дебенка».

Ці змагання Івано-Франківщина проводить вже п’ядесять перший рік поспіль. Цьогоріч участь в змаганнях приймали юнаки та дівчата 2002 року народження і молодші з різних областей України.

Варто зазначити, що змагання «Прикарпатська зима-2019 пам’яті Михайла Дебенка» відбувається за підтримки Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, Відділення НОК України в Івано-Франківській області, Управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Вихованці Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи також прийняли участь у зазначених змаганнях і показали наступні результати:

  • Генсіцька Сніжана– ІІ місце з бігу на дистанції 3000 м (тренер-викладач Дзундза В.М.);
  • Чічієв Селім – ІІ місце з бігу на дистанції 1500 та 3000 м (тренер-викладач Дзундза Ю.М.);
  • Копильців Анастасія – ІІ місце в штовханні ядра (тренер-викладач Гарасим І.М.).

Бажаємо нашим спортсменам та їхнім тренерам успіхів та майбутніх перемог.

Матеріали змагань:

Завантажити (DOC, 2.7MB)