«Олімпійський урок #BeActive» завітав до Івано-Франківської ОДЮСШ!

«Олімпійський урок #BeActive» завітав до Івано-Франківської ОДЮСШ!

Щоб виховати повагу до фізичної культури та спорту, олімпійських цінностей та олімпізму загалом Відділення НОК в Івано-Франківській області традиційно втілює в загальноосвітніх навчальних закладах проєкт Національного олімпійського комітету України Олімпійський урок.

Учасниками заходу стали понад 70 спортсменів Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи та інших навчальних закладів Прикарпаття.

Серед гостей заходу які привітали учасників уроку, були:

– Заступник голови Івано-Франківської ОДА, Фербей Євген Миколайович;

– Голова відділення НОК України в Івано-Франківській області, Карабін Мирослав Євгенович;

– Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000 року в м. Сідней (Австралія), ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція) та ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай) – Тетяна Ляхович;

– Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція) та ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай)атлетики
– Ірина Шепетюк

В ході заходу розглядалися олімпійські та загальнолюдські цінності, а саме дружба, повага, досконалість, які мають місце як в спорті так і в житті людей . Діти мали можливість послухати значення цих якостей у житті олімпійців та гостей заходу, також мали можливість поставити свої запитання.

Наприкінці заходу учасники заходу отримали пам’ятні подарунки від обласного відділення НОК України у Івано-Франківській області у рамках проекту #BeActive #olympiclessonua.

Більше новин Відділення НОК України у Івано-Франківській області

⤵️

Сайт – https://noc.if.ua
Фейсбук – https://www.facebook.com/nocifua
Інстаграм – www.instagram.com/nocifua
Телеграм – https://t.me/nocifua

Мирослав КарабінVolodymyr Antonets
Відділення НОК України в Івано-Франківській області

#НОК #Спорт #СпортивнийФранківськ #BeActive #olympiclessonua