Молодіжний чемпіонат світу з шашок–100

Молодіжний чемпіонат світу з шашок–100

З 29 листопада по 5 грудня 2021 року у місті Шклярська Поремба (Польща) проходив молодіжний чемпіонат світу з шашок–100, у чотирьох вікових категоріях.

Шклярська Поремба — це типове містечко з гірськолижною та рекреаційною інфраструктурою, де переважають компактні сімейні готелі. Але знайшлися такі організатори, котрі змогли прийняти і провести на гідному рівні шашковий Чемпіонат за участю понад 200 спортсменів з 13-ти країн світу. А до числа учасників необхідно додати ще й тренерів та супроводжуючих осіб! З огляду на це, стає зрозумілим неабияке здивування вибором локації для проведення. У підсумку, можна впевнено стверджувати, що організатори зі своїм завданням впоралися на «відмінно», вдало поєднавши сімейну атмосферу курорту з максимальним забезпеченням усім необхідним для проведення шашкового Чемпіонату.

Особливо хочеться відзначити гостинну атмосферу готельного комплексу, в якому проживали, та звичну нам смачну кухню. Майже всі працівники комплексу. Це дійсно допомагало нашій команді та надихало на самовіддану боротьбу.

Змагання розпочалися з довготривалої та виснажливої класичної програми. Щодня проводилося по одному,два тури. У підсумку, в командному заліку Україна посіла 2-ге місце та урочисто піднялася на другу сходинку п’єдесталу!

До складу національної збірної команди України увійшли вихованці Івано-Франківської ОДЮСШ:
Слава Орест (майстер спорту України);
Дутчак Костянтин (кандидат в майстри спорту України);
Курілкін Данило(чинний чемпіон Європи з шашок-64);
Дрогобицька Анастасія.

Тренер: Балтажи Костянтин Георгійович

Вітаємо тренара та юних спортсменів!


✅Подати заяву до вступу в школу ви можете на нашому сайті (Тренування БЕЗКОШТОВНІ) ⤵️

Сайт- http://www.sportschool.if.ua/sign-in-school/Фейсбукhttps://www.facebook.com/sportschoolifuaІнстаграм – www.instagram.com/odussh.if.ua
#Спорт #СпортивнийФранківськ #Шашки