Вихованці ОДЮСШ ХК “Легіон” на Ice Hockey World Tournament XXVII

Вихованці ОДЮСШ  ХК “Легіон” на Ice Hockey World Tournament XXVII

З 31 березня по 5 квітня 2018 року в м.Zell am See ( Aвстрія ) проходив міжнародний юнацький турнір з хокею з шайбою Ice Hockey World Tournament XXVII. Приємно відзначити, що в цьому турнірі вперше прийняли участь вихованці Івано-Франківська ОДЮСШ хокейний клуб «Легіон» м. Калуш,Івано-Франківська область. У віковій групі в якій змагались наші спортсмени приймали участь п‘ятнадцять команд : Фінляндія, Австрія, Швейцарія, Чехословаччина,Німеччина, Латвія, Угорщина, Італія, Словакія, Україна, та деякі країни по дві команди різних клубів.

В першому поєдинку першого дня наша команда поступилась чемпіону цього турніру команді з Фінляндії з рахунком 1-5, . Наступного дня з великим бажанням перемогти, хокеїсти провели дві зустрічі, з командами Австрії та Чехії. В першій зустрічі з рахунком 7-0 перемогли команду Австрії, а у другій  з рахунком 3 -2 перемогли срібного призера цього турніру, команду Чехії. Ще дві зустрічі з командами Швейцарії та Австрії провели 4 квітня, у першій зустрічі поступились хокеїстам з Швейцарії з рахунком 2-3, а у команди з Австрії вибороли перемогу з рахунком 6-1. А в завершальний день змагань впевнено перемогли з рахунком 5-1 команду з Угорщини “UTЕ”.

Підводячи підсумки турніру, можу сказати, що є з ким і над чим працювати. Хочу подякувати тренерам, які працюють з командою: Альберту Шафікову та Олегу Маюку, батькам, які вболівали і мені здається більше хвилювались, а ніж діти.

Ну і на завершення хочеться подякувати всім людям, які причетні до розвитку хокею в Івано-Франківській області!

Склад ОДЮСШ ХК “Легіон” на турнірі:
Голкіпери: Станіслав Стефанів, Борис Кичук
Захисники: Микита Коневич (2 шайби + 6 передач), Аркадій Пігулевський (2+2), Олександр Курзенков (0+2), Богдан Крайник.
Нападники: Микита Мойсєєв (10+2), Лев Стасюк (4+2), Віталій Струтинський (2+5), Дмитро Наумець (1+3), Владислав Когут (1+2), Артем Чепіль (1+2), Ілля Солоджук (1+0), Річард Бичков (0+5), Ілля Боднарчук (0+1), Артем Петюх.
Тренери: Альберт Шафіков та Олег Маюк.

“WORLD TOURNAMENT XXVII” — це світовий турнір найвищої категорії 3А+. За 25 років проведення турніру в ньому взяли участь команди з 32-х країн світу, включаючи США та Канаду.