Голова Івано-Франківської ОДА привітав прикарпатського чемпіона зі здобуттям титулу Інтерконтинентального чемпіона за версією WBA

Голова Івано-Франківської ОДА привітав прикарпатського чемпіона зі здобуттям титулу Інтерконтинентального чемпіона за версією WBA

Олег Гончарук привітав Віктора Полякова зі здобуттям титулу WBA international
Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук привітав нового чемпіона світу за версією WBA Віктора Полякова зі значущою перемогою не тільки для нього як для спортсмена, а й для людини, яка своєю жагою до високих звершень та наполегливою працею славить наш край далеко за межами України.
Нагадаємо, поєдинок відбувся у столиці Італії – Римі, де Віктор Поляков виборов перемогу у сильного суперника італійця Джовані де Кароліса. Варто зазначити, що змагання такого рівня та здобуття титулу є безпрецедентним випадком для Прикарпаття.

Отож, вітаючи боксера, Олег Гончарук висловив йому своє захоплення та глибоку повагу як до людини, котра повірила у свої сили та подолала труднощі на шляху до перемоги.

«Прикарпаття справді має чим пишатися. На моє глибоке переконання, такі спортсмени формують майбутнє нашої держави. Адже перемога Віктора Полякова стане прикладом для наслідування його учням і не тільки. Проте, варто відзначити, що наш чемпіон проявив себе як висококваліфікований тренер ще до того, як здобув титул чемпіона. Про це свідчать високі результати його вихованців», – зазначив очільник Прикарпаття.

Як відомо, після літніх Олімпійських ігор 2004 року в Афінах, де Віктор Поляков переміг двох суперників, проте в чвертьфіналі поступився сильному казахстанському боксерові Бахтияру Артаєву, який у результаті став олімпійським чемпіоном і був визнаний кращим на турнірі в усіх вагових категоріях, боксер емігрував до Сполучених Штатів Америки, там почав кар’єру професійного боксера. Впродовж двох років провів вісім поєдинків, в яких отримав перемогу.

Після трирічної перерви у поєдинках, у вересні 2011 року Віктор Поляков повертається на ринг і у березні 2012 року завойовує пояс чемпіона в середній вазі за версією американської боксерської організації USBO, перемігши американця Деррека Фіндлі за одноголосним рішенням суддів.

Опісля, у 2016 році боксер влаштовується на роботу в Івано-Франківську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу на посаду тренера-викладача з боксу. Вихованці Віктора Полякова неодноразово ставали переможцями та призерами обласних, національних та міжнародних змагань. А у 2017 році його учень Едуард Трофименко стає призером чемпіонату України з боксу серед молоді. Серед гордості тренера і Вікторія Фабуляк та Оксана Яреминко, які брали участь у чемпіонаті Європи з боксу.