Товаристські матчі в рамках проєкту психологічної підтримки «ПОРУЧ»

Товаристські матчі в рамках проєкту психологічної підтримки «ПОРУЧ»

10 серпня, вихованці Івано-Франківської ОДЮСШ 2012-2013 року народження, прийняли участь у товаристських матчах із спортсменами з с.Підлісся. Зустріч відбулась в рамках проєкту психологічної підтримки «ПОРУЧ», який запустили в Україні за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) разом із Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та Всеукраїнським громадським центром «Волонтер».

Юні спортсмени отримали незабутні емоції, враження та цінні подарунки від організаторів проєкту.

Тренери:

Косач Андрій Петрович

Бойко Анатолій Іванович

Понад 16 тис. дітей взяли участь у спортивних заняттях в межах проєкту психологічної підтримки «Поруч». Заняття тривають у восьми областях України, зокрема Хмельницькій, Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській.

Заняття включають не тільки спортивний компонент, але й терапію з психологом та медичними волонтерами. Завдяки такому комплексному підходові діти мають можливість відновитися та повернути щасливі миті дитинства.

Проєкт ПОРУЧ також включає арттерапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття в поєднанні з психологічною роботою. Також у проєкту доступні групи підтримки для вчителів.

✅Подати заяву до вступу в школу ви можете на нашому сайті (Тренування БЕЗКОШТОВНІ) ⤵️

Сайт- http://www.sportschool.if.ua/sign-in-school/

Фейсбук – https://www.facebook.com/sportschoolifua

Інстаграм – www.instagram.com/odussh.if.ua

#Спорт#СпортивнийФранківськ#футбол

UNICEF Ukraine

Всеукраїнський громадський Центр “Волонтер”

Благодійний Фонд “Розвиток футболу України”